o europapers

EUROPAPERS TO PIERWSZE TAKIE NARZĘDZIE NA RYNKU!

Bez-nazwy-3

Automatycznie generuje wnioski o A1, zgłoszenia do EKUZ, dokumenty obcojęzyczne rejestrujące pracowników za granicą.

Platforma Europapers zaprojektowana została specjalnie dla firm delegujących pracowników za granicę.

  • Intuicyjnie i ekspresowo pozwala wypełnić wnioski o A1
  • Generuje dokumenty obcojęzyczne
  • Przesyła dokumenty w formie elektronicznej
  • Pobiera automatycznie dane o pracownikach i kontrahentach
  • Archiwizuje i pozwala wracać do danych historycznych
  • Skraca czas oczekiwania na potwierdzenie druków przez ZUS

Dodatkowo:

  • Aktualna baza wiedzy na temat delegowania
  • Pakiety dopasowane do rozmiaru firmy

Problem z generowaniem dokumentów.

Platforma Europapers powstała w wyniku potrzeby poradzenia sobie z problemem generowania kompletu dokumentów potrzebnych przy oddelegowywaniu pracowników do krajów UE. Prowadząc działalność w tej branży, dostrzegliśmy problem, który wymaga rozwiązania, ale nie ma na rynku narzędzia, które byłoby w stanie ułatwić i zautomatyzować ten proces. Zaczęliśmy więc od nakreślenia głównego problemu i poszukania sposobu na jego rozwiązanie. W ten sposób powoli zaczęliśmy tworzyć rozwiązanie, które służy nam do zarządzania delegowaniem pracowników. Głównym problemem z jakim spotykają się firmy delegujące swoich pracowników to czasochłonność procesu generowania druków oraz śledzenie oddelegowań swoich pracowników. W wyniku analiz i konsultacji z firmami, których dotyczy ten problem opracowaliśmy rozwiązanie tego problemu. W platformie Europapers przechowujemy wszystkie dane na temat pracowników, firm użytkowników oraz delegacji wszystkich pracowników. Wystawienie kompletu dokumentów zajmuje dzięki platformie dwie minuty zamiast kilkunastu lub kilkudziesięciu. Dodatkowo przy kolejnych oddelegowaniach tych samych pracowników proces ten jest jeszcze krótszy i sprowadza się do kilkudziesięciu sekund.

Kto  skorzysta z platformy?

Platforma została stworzona na potrzeby własne firm, które postanowiły rozwiązać problem druków A1 i pozostałych dokumentów potrzebnych do ich codziennej pracy. Postanowiliśmy jednak udostępnić rozwiązanie również wszystkim firmom, które chciałyby zoptymalizować proces generowania druków potrzebnych do ZUS.

Poznaj funkcje Europapers >>

TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIES Na stronie Europapers używamy wyłącznie niezbędne pliki cookies, aby zapewnić jak najlepsze działanie strony oraz przechowywanie ustawień. Każdy użytkownik może kontrolować je za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
AKCEPTUJĘ